אודות החברה

חברת "ספיראל פיתוח והעצמת מנהלים בע"מ" ממקדת את פעילותה בשנים האחרונות בהטמעת התחקיר והפקת לקחים, ככלי תומך ראשון במעלה, לשינוי תרבות ארגונית של חברות וארגונים, בדגש על הפיכתם לארגונים לומדים ולאורך זמן, במטרה לשפר את ביצועיהם העסקיים.

התחקיר, כמחולל שינוי תרבותי, מוודא כי הארגון יאמץ כלים, שיטות ומחויבות ארגונית ואישית של עובדיו, אשר יובילו כל העת לתהליכי למידה מתמשכים, וליצירת ידע וזיכרון ארגוניים.

תחושת המסוגלות והיכולת לתרום לארגון על ידי כל מי שלוקח חלק בתחקיר, מהווה מכפלת כוח לביצועי העובדים ולארגון בכללו.

התחקיר נותן בידי המנהל כלי בקרה זמין בעל יכולות מדידה של ביצועי הארגון בכל רגע נתון ובנוסף. בנוסף להטמעת התחקיר בארגון, החברה מציעה את שרותיה בתחומי פיתוח המנהלים, לווי אישי לממלאי תפקידי ניהול  והכוונה ארגונית בנושאי חזון, ניהול משברים וביצוע הערכות מצב.

 

ייחודיות החברה

חברת "ספיראל פיתוח והעצמת מנהלים בע"מ" בחרה למקד את פעילותה בתחום הטמעת התחקיר והפקת לקחים בחברות וארגונים, ככלי המחולל שינוי תרבותי בארגון, תוך יצירת תהליכים סדורים ומובנים של למידה ושיפור מתמשכים לאורך זמן.

לאחר כמעט ארבעה עשורים של עשייה והתמקצעות בנושא התחקיר, אנו משוכנעים כי הדרך הנכונה והמהירה ביותר להשפיע על ארגונים היא באמצעות אימוץ מתודולוגיית התחקיר. התחקיר מקנה לארגון כלים לבחון תהליכים, אירועים פרויקטאליים, אירועי אד-הוק, מניהול נכון של רכש, המשכו בתהליכי ייצור, ממשקי לקוח, אירועי בטיחות ומגוון נוסף של תחומים ונושאים.

התחקיר מקנה למנהל ולארגון כלי תומך החלטה, מתודולוגי, סדור, עם מדדים ונתונים ברורים המאפשר לארגון לבחור בשני אופני פעולה: האחד, לנתח ולהבין בשל מה הצליחו פעילויות ארגוניות וכיצד ניתן לשחזרן על מנת לשוב ולהגדיל את רווחי הארגון. השני, כיצד להימנע מלחזור על טעויות שנעשו, על מנת להימנע ו/או להגדיל את הנזקים לארגון. המשכו של תהליך הטמעת התחקיר בארגון, יוביל לשינוי התרבות והדנ"א הארגוניים.

אימוץ התחקיר על ידי הארגון, יכוון וידרבן את עובדיו ללמידה. יגרום לעובדים לשאול את עצמם כיצד יוכלו לתרום ולשפר את הארגון על מנת להופכו לרווחי, יעיל וחסכוני יותר, ולמקום עבודה המייצר תחושת שייכות וגאווה.

 

בין לקוחותינו